Хто ми?

Компанія UKRSOUNDSERVICE – це команда професіоналів у сфері технічного забезпечення заходів (звук, світло, сцена) будь-якої складності, по всій території України.

Ми забезпечуємо заходи якісним обладнанням від провідних світових виробників!

UKRSOUNDSERVICE – ваш технічний партнер в організації заходу будь-якої складності, будь то концерт, вечірка, конференція, або презентація нового продукту.

Хто ми
Наші переваги

Наші переваги

Ми сформували нашу команду з фахівців з великим досвідом успішного аудіо-візуального супроводу масштабних шоу проектоов і готові гарантувати високу якість кожної послуги, що надається. Ми прагнемо зробити будь-яку подію яскравою, унікальною і незабутньою.

Перевагою в нашій роботі є продумана до дрібниць концепція технічного оснащення вашого свята. При розробці проекту ми враховуємо деталі, на які звертають увагу далеко не всі компанії, подібні до нашої. Так що про неможливість проведення заходу через технічні проблеми не може бути й мови.

Наша технічна база

Ми надаємо в прокат тільки професійне, висококласне обладнання, яке знаходиться у відмінному стані. Це дозволяє нашим інженерам вирішити будь-яке поставлене завдання – від технічного супроводу невеликої сімейної вечірки до обладнання великої сцени для грандіозного шоу.

Ми впевнені, що звернувшись до нашої компанії вперше, ви отримаете найякісніші послуги и побажаєте залишитись нашими клієнтами на довгий час!

Наша технічна база
Як зробити замовлення

Як зробити замовлення

Ми робимо усе можливе, щоб замовити наші послуги було дуже зручно і просто.

Ви можете зв’язатися з нами в будь-який час доби. В робочий час можна затефонувати за номером 380 67 232 20 03, або надіслати листа на пошту info@ukrsoundservice.com.ua.

Після закінчення робочого дня ми залишаємося на зв’язку, як через e-mail, так і через форму зворотного зв’язку.

Ви можете відправити нам технічне завдання, або райдер на попередній прорахунок. Відповідь ми надішлемо в найкоротші терміни.

Якщо ви не впевнені, яке саме обладнання потрібне, це не проблема. Ми розробимо персональний проект під ваш захід враховуючи всі побажання та вимоги.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ